Get Adobe Flash player

Dokunmatik Barkod Otomasyonu

Dokunmatik_Barkod

Günümüzde teknolojinin bize sunduğu önemli kolaylık olan dokunmatik donanımları kullanarak geliştirdiğimiz barkod sistemi perakende satış yapan iş yerleri için artık önemli olmakta ve tercih edilmektedir. İsteğe bağlı olarak hem dokunmatik hemde normal olarak kullanılabilen bu barkod sistemi sayesinde satış işlemlerini fare kullanmadan ekrana dokunarak gerçekleştirebilirsiniz. Barkodu bulunmayan ürünleri butonlara kaydederek barkoda gerek duymadan satışını yapabilir;Bu sayede barkod etiketi maliyetini minimuma düşürebilirsiniz. Ayrıca dökme tartılı ürünü fazla olan, manav, kuruyemişçiler için özel olarak geliştirdiğimiz satış tekniği ile dökme ürünlerinizi de çok pratik ve hatasız satabileceksiniz.

ödeme seçenekleri

.

Dokunmatik Barkodlu Satış Programı Özellikleri

Dokunmatik ekranı, şık tasarımı ile birlikte ihtiyacınız olan maksimum verimliliği bünyesinde bulunduran perakende satış ile çalışan işletmeler için performans ve müşteri memnuniyetinizi arttırmak için geliştirilmiş bir otomasyon sistemidir. Diğer barkod sistemlerine göre işlem hızı oldukça yüksektir. Basit kullanımı, online terazi bağlantısı ve şık tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.

Genel İşleyiş

Firma takibi, veresiye hesapları takibi, masraf takip modülü, indirim, kasa takibi, hızlı satış, kar göstergesi, detaylı raporlar gibi kısaca bir işletme için gerekli olacak temel modüllerin hepsi programımızda mevcuttur.

Ayrıca online terazi bağlantısı sayesinde barkod çıkartmadan da tartım gerektiren ürünlerinizi kolaylıkla satabilirsiniz. Böylece barkod etiketi masrafı yapmadan ürünlerinizi kolaylık satabilirsiniz. Ayrıca manavlara, kuruyemişçilere ve şarküterilere özel ürettiğimiz çözüm ile terazi başında tartım elemanını bulundurulmasına gerek kalmamaktadır. Sistem çok kısa sürede kendi masrafını çıkartacaktır.

Programın kullanımı kolay olmasından dolayı bilgisayar bilgisi sahibi olmayan kasiyerler bile rahatlıkla kullanabilmektedir. Programda yetkilendirme modülü bulunmaktadır. Kasiyerler sadece sizin yetki vereceğiniz bölümlere girebilirler, böylece stoklarınız her zaman güvendedir. Güvenle personel çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca uzaktan bağlantı modülü sayesinde iş yerinize gitmeden işletmenizin tüm hareketlerini(stok durumu, cari ekstre veya cirolarını vs...) gözlemleyebilirsiniz.

Satış Ekranı Özellikleri

Kullanımı çok kolay, Oldukça sade ve anlaşılır tasarlanmıştır. Kasiyerlerin kullanılacağı bu ekranda ürün barkodlarını okutarak nakit, veresiye ve kredi kartlı satış yapılabilmektedir. Satış ekranı çok seçeneklidir her işletme taleplerine özel satış tekniği kullanabilir. İstenilen ürüne 3 farklı fiyat atanabilir, satır iskontosu ya da toplam tutardan indirim uygulanabilir, önceden tanımlı iskonto uygulanabilir. Barkodsuz ürünleri satmak çok kolaydır. Satış esnasında satışı beklemeye alarak farklı bir müşteriye satış yapılmasına imkan verir. Ayrıca satış tutarının bir kısmını nakit bir kısmını kredi kartı ile tahsil edilebilir.

İsteğe bağlı olarak her satış sonunda müşterilerinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz(opsiyonel) .

Ürün Kaydetme

Geniş veritabanı sayesinde sınırsız ürün tanımlayabilirsiniz. Hızlı ürün tanımlama özelliği sayesinde yüzlerce ürünü dakikalar içerisinde kayıt edebilirsiniz. Barkodu olmayan ürünler için program tarafından otomatik barkod oluşturulmasını sağlayabilir, tüm barkodlar için barkod etiket veya raf etiketleri bastırabilirsiniz. EAN-8, EAN-13, UPC-E, UPC-A, KG. Barkod, IMEI, CODEBAR, CODE-39 ve CODE-128 barkodları kullanılabilmektedir.

Dokunmatik Tuşlar

8 kategoride toplam 264 adet dokunmatik tuş bulunmaktadır. Barkodlu-barkodsuz veya terazi İle satılan ürünlerinizi Bu tuşlara atayarak ürünlerinizin satışını çok kolay ve hızlı yapabilirsiniz.

Barkod Etiketi ve Raf Etiketi Yazdırma

Ürününüz programda kayıtlı olsun veya olmasın çok pratik barkod ve raf etiketleri yazdırabilirsiniz.

Birden Fazla Bilgisayarda Kullanım

Mağaza programı ağ ve internet ortamında çalışabilmektedir. istediğiniz sayıda bilgisayarda çalışabilir, bir bilgisayardan yapılan işlem tüm bilgisayarlarda görünür. İnternet üzerinden de kullanılabilmektedir.

Özellikler

Dokunmatik Barkod ProgramıBarkodu olmayan ürünleri dokunmatik düğmelere tanımlayarak barkod çıkartmadan kolayca satışını yapabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıGün sonunda nekadar kar elde edildiği görülebilir. Hangi ürünlerin satılıp satılmadığı ayrıntılı olarak listelenebilir.(haftalık, aylık, yıllık veya belirlediğiniz iki tarih arasında da nekadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

Dokunmatik Barkod ProgramıDokunmatik düğmeleri 8 farklı kategoriye ayırabilirsiniz(örnek:sebze, meyve, bakliyat, çerez gibi)

Dokunmatik Barkod ProgramıMause kullanmadan programda satış yapabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıSatış bekletme özelliği sayesinde istediğiniz kadar müşteriye sorunsuz satış yapabilirsiniz.(Kullanımı çok kolay)

Dokunmatik Barkod ProgramıDökme tartılı ürün satışı çok kolay ve hatasız yapılmaktadır.(Bu sistem kuruyemiş, manav ve şarküteri gibi tartılı ürünü fazla olan işletmeler için özel olarak geliştirilmiştir. Kullanımı son derece kolaydır)

Dokunmatik Barkod ProgramıHatırlatma ekranı sayesinde ödemelerinizi ve hatırlanması gereken notlarınızı istediğiniz bir tarihte hatırlatılmak üzere programa kayıt edebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıAlış ve satış raporlarını guruplandırabilir ya da detaylandırabilirsiniz. Hangi ürünün ne zaman ve ne kadar satıldığını görebilrsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıEn çok satılan veya en az satılan ürünleri listeleyebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıExtra gelir ve giderlerinizi kayıt ederek  kasadan bağımlsız olarak bireysel kasanızın takibini yapabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıÇalışan personellerin maaş, avans vs takibini yapabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıToplu fiyat değiştirme özelliği ile kategori olarak toplu fiyat güncelleme yapabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıYazar kasadan bağımsız olarak müşteri bilgilendirme fişi kestirebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıSistemimizde hızlı satış modülü ile tek tuşla okut ve sat yapabilirsiniz.

Barkodu olmayan ürünlere barkod etiketi yazdırabilirsiniz. Ayrıca özel tasarlayabileceğiniz raf etiketleri yazdırabilirsiniz Dokunmatik Barkod Programı(Hızlı ve toplu raf etiketi+barkod etiketi çıkartma modülü)-barkodyazıcılardan ve lazer yazıcılardan yazdırabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıSistem barkod okuyucularla uyumlu çalışmaktadır. (Birden fazla barkod okuyucu aynı anda aktif kullanılabilir)

Dokunmatik Barkod Programıİsteğinize bağlı 15000 ürün tanımlı olarak kurulum yapılabilmektedir. Ürün tanımlamak yerine sadece fiyat güncelleyerek  barkodlu satış sistemine hızlıca geçebilirsiniz.(opsiyonel)

Dokunmatik Barkod ProgramıVeresiye müşterilerinizin alışverişlerini ve borçlarını detaylı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca iki tarih arası aldığı ürünlerin dökümünü verebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıBarkodlu sisteme ilk geçtiğinizde var olan veresiyeci hesaplarını programa aktarmak çok basit.

Dokunmatik Barkod ProgramıAynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz. Farklı bir bilgisayardan veya arka depodan stok girişi yapabilirsiniz.(opsiyonel)

Dokunmatik Barkod ProgramıMüşterinize isterseniz her alışverişten sonra bilgilendirme fişi verebilirsiniz. Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod Programıİki tarih arası hangi ürünlerden nekadar satış yaptığınızı nekadar kar elde ettiğinizi görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategorilerine göre de raporlayabilirsiniz

Dokunmatik Barkod ProgramıBarkodlu teraziler ile uyumlu çalışan sistemimizde teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir. Kilogram bilgisini ve fiyatını otomatik hesaplar.

Dokunmatik Barkod ProgramıVeresiye alışveriş yapan müşterilerinize müşteri kartı tanımlayabilirsiniz. Veresiye satışlarınızı kart ile yapabilirsiniz

Dokunmatik Barkod ProgramıHer veresiye müşterinize ayrı veresiye limiti belirleyebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıÜrün alışları hızlı olarak yapılabilmektedir alış ekranında fiyat güncellemesi yapılabilir, aynı zamanda stokta ne kadar kaldığı görülebilir.

Dokunmatik Barkod ProgramıToptancı hesaplarının takibini detaylı olarak yapabilirsiniz. (alınan faturalar, yapılan ödemeler vs.)

Dokunmatik Barkod ProgramıÜrün sayımı yapmak, eksik tespit etmek çok pratik. Satış devam ederken sayım yapabilirsiniz. İsterseniz çevrim içi  isterseniz programdan bağımsız sayım yapma imkanı bulunmaktadır.(opsiyonel)

Dokunmatik Barkod Programıİş yerinize gitmeden dileğiniz zaman satışlarınızı, kasanızı, ne kadar kar ettiğinizi  stoklarınızı vs. görebilir, çıktı alabilirisniz. .(uzaktan erişim)(opsiyonel)

Dokunmatik Barkod ProgramıÜrünlere iki fiyat verebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıÜrün fiyatlarını kolayca güncelleyebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıÜrün tanıtmak ve fiyatlarını güncellemek çok hızlı ve kolaydır.

Dokunmatik Barkod ProgramıHer ürüne ayrı alt stok sınırı tanımlayabilirsiniz.Sizin belirlediğiniz limitin altına düştüğünde o ürün otomatik olarak sipariş  listesine eklenir.

Dokunmatik Barkod ProgramıProgramı Kullanan her kasiyere farkı şifre ve farklı yetki verilebilir-kısıtlanabilir. Kayıtların silinmesi ve düzeltilmesi önlenmiş olur. Böylece güvenle personel çalıştırabilir, stoklarınıza tam olarak hakim olabilirsiniz. Kayıp ve çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz.(birden fazla kasiyer ve yetkili tanımlayabilirsiniz)

Dokunmatik Barkod Programı Kolayca para üstünü programda görebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıYapılan satışlar, alışlar, ödemeler, tahsilatlar, masraflar vs tüm işlemler programda tutulur. İstediğiniz tarihe giderek o gün yapılan işlemleri görebilirsiniz. Yıllar arası alış-satış kar raporu alabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıSatışlarınızı nakit, kredi kartı, veresiye olarak yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı rapolayabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıAkaryakıt istasyonları gibi vardiyalı çalışan işletmeler için vardiya takibi yapabilirisiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıToplam satış tutarını kolayca istediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıStok durumunuzu tek tıklamayla  görüntüleyebilirsiniz. Stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını ve satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz. Ayrıca kategori bazında elinizde ne kadar ürün kaldığını görebilirsiniz.(temel gıda, tekel, temizlik gibi kategoriler bazında stok takibi yapılabilir)

Dokunmatik Barkod ProgramıKasiyerlerin performansları ayrı olarak raporlanabilir.

Dokunmatik Barkod ProgramıKasa takip modülü sayesinde kasanızdaki net parayı, kasanıza giren, kasanızdan çıkan parayı, nakit, veresiye, kredi kartlı satışları, mal alımlarını, cari isimleri ve açıklamalarıyla beraber görüntüleyebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıKasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

Kasaya para ilave edebilir veya kasadan para alarak harcama yapabilir bunu sisteme işleyebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıBozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıBilgisayar bilginiz olmasa bile programı kolayca kullanabilirsiniz. Yardım dosyası ve canlı destek hizmetimiz sayesinde programda karşılaştığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz.

Dokunmatik Barkod ProgramıOtomatik yedekleme modülü sayesinde ister cd ye, harici belleğe isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

Sql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir. Programın kurulumu kolaydır.

 

DOKUNMATİK PERAKENDE OTOMASYONU PAKET SEÇENEKLERİ

NOT:Hazır paketler işletmenin yapısına ve projeye göre değişkenlik göstermektedir.

Geniş Bilgi için arayınız :0537 207 70 92

DOKUNMATİK BARKOD PAKETİ

DOKUNMATİK

-EKO PAKET

1350 TL

Dokunmatik Barkod Programı

DOKUNMATİK

-PLATİN PAKET

3150 TL

Dokunmatik Barkod Sistemi

DOKUNMATİK

-GOLD PAKET

3000 TLDokunmatik_Barkod

Referanslarımızdan Bazıları

Kardeşler Ucuzluk Pazarı İst/Esenyurrt
Köşebaşı Kasap İst./Beylikdüzü
Hisar Süpermarket Hadımköy
İhlas Gıda (2Kasa)

Bayrampaşa


Ekin FastFood
İst/Kadıköy

Ergin Market
Şırnak/Cizre

Kaya Süpermarket
İst/Kayaşehir

Yağızhan Market-FastFood
Tekirdağ

Çağlayan Süpermarket Gebze
Mesut Et
İst/Avcılar

Yeşilöz Şarküteri
İst/Bağcılar

Yıldız Market
Tekirdağ/Kumbağ

Baş İskele Mini Market
İzmit/Körfez

Günaydın Kuruyemiş
İzmit

Lale Büfe
Ankara/Eryaman

Lion Tekel Büfe İst/Ataşehir
Semerkant Mağazası İst/Fatih
Aşmar Market İst/Büyükçekmece
Kampüs Büfe Tekirdağ
Gündoğdu Kuruyemiş Eskişehir/Merkez
Perçinler Hırdavat Eskişehir
Coşkun Tekel İst/Mecidiyeköy
Berat Market Kayseri/Merkez
Akmerkez Tabacco Shop İst/Etiler
Akbatı Tabacco Shop İst/esenler
Galeria Tabacco Shop İst
Toki Ticaret Merkezi Tarabzon/Zağnos
Fener Market Konya/cihanbeyli/kuşça
Aşigo Kuruyemiş Uşak/Merkez
Beyoğlu Market İzmir/Karşıyaka